Worki biodegradowalne

biodegradowalne worki, czyli produkty całkowicie przyjazne dla naturalnego otoczenia. Jak to możliwe? Jako ich producent dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i innowacyjnego parku maszyn zadbaliśmy o to, żeby wytwarzać wysokogatunkowe wyroby, które powstają z całkowicie naturalnych surowców. Worki biodegradowalne dostępne w naszej ofercie wykonujemy z materiałów roślinnych, takich jak skrobia ziemniaczana czy skrobia kukurydziana.

Jeżeli szukasz sposobu na to, jak przyczynić się do polepszenia losów planety, zapoznaj się z przygotowanymi produktami i wstąp w szeregi tych, którym zależy na wygodzie codziennego funkcjonowania, ale i na dobrej kondycji środowiska naturalnego. Zastosowanie worków biodegradowalnych umożliwia realizowanie obu tych celów jednocześnie – jako producent dołożyliśmy wszelkich starań, żeby były trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i podlegające całkowitej degradacji bez szkodliwych skutków dla ekosystemu.

Worki biodegradowalne

Mogłoby się wydawać, że dostępne w naszym asortymencie worki biodegradowalne wykonywane z surowców pochodzenia naturalnego są mało odporne i łatwo ulegają uszkodzeniu, tymczasem okazuje się, że są równie wytrzymałe, jak tradycyjne produkty, a przy tym przyjazne środowisku. Za regularnym stosowaniem eko wyrobów przemawia więc również fakt, że są bardzo trwałe.

Doświadczenie w roli producenta worków biodegradowalnych i nowocześnie wyposażony park maszyn pozwalają nam wytwarzać artykuły o cenionych walorach użytkowych i w różnych rozmiarach, które umożliwiają ochronę przyrody i ułatwiają działanie wysypisk śmieci czy kompostowni. Udało nam się uzyskać certyfikację w postaci znaku OK Compost, która potwierdza jakość oferty i jej zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Wykorzystując proponowane artykuły, ułatwisz segregację odpadów i tym samym dołożysz swoją cegiełkę w ramach wysiłków w dbaniu o stan naturalny planety. Worek biodegradowalny doskonale spełni swoją funkcję, ułatwiając transport resztek organicznych, aby na koniec samemu stać się ich częścią w kompostowni. Zapraszamy do składania zamówień i osobistego przekonania się o jakości naszych wyrobów!