Worki

SZEROKOŚĆ: od 500mm do 2400mm

DŁUGOŚĆ: dowolna

Kaptury na palety

SZEROKOŚĆ: do 8000mm obwodu

DŁUGOŚĆ: dowolna

Folie przekładkowe

Worki i kaptury pakujemy w systemie na rolce do zrywania lub układane w oddzielne paczki.

foliowe opakowaniaProdukujemy transparentne foliowe opakowania, w tym worki o długości i szerokości dopasowanej do potrzeb klienta, w zakresie od 500 mm do 8200 mm. Pozwalają one na grupowanie przedmiotów i łączenie ich w paczki według rodzaju. Są estetyczne i doskonale nadają się do przechowywania produktów różnego typu, od artykułów żywnościowych, a na materiałach biurowych i lekarstwach kończąc.

Worki, kaptury oraz przekładki do europalet sprzedajemy na rolce do zrywania lub układane w oddzielne paczki. Gwarantujemy trwałość oferowanych przez nas opakowań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza przy kontakcie z żywnością.

Przekładki foliowe

Odporne na wilgoć oraz niekorzystne warunki środowiska naturalnego przekładki foliowe służą do ochrony palet, oraz znajdujących się na nich towarów w trakcie ich transportu i przechowywania. Produkt niweluje również uszkodzenia powstające w wyniku ocierania się kartonowych pudełek o siebie podczas przewożenia. To idealne rozwiązanie dla każdej branży – oferowane przez nas folie nadają się zarówno do produktów przemysłowych, jak i spożywczych.

Folia w formie przekładek jest niezwykle trwała i odporna na zmiany temperatur. Dzięki temu można ją wykorzystać nawet przy transporcie mrożonek, a także podczas przeprowadzki, ochraniając meble i podłogę w domu oraz magazynie.

Przekładka na europaletę

Oferowana w naszej firmie przekładka na europaletę ma za zadanie ochronić towar przed wilgocią oraz zabrudzeniami z zewnątrz. Taka folia to idealna alternatywa dla przekładek kartonowych, których ciężar jest znacznie większy. Dzięki temu przewożony ładunek charakteryzuje się mniejszym gabarytem i łatwiej się go transportuje.

Kaptury na palety są bezbarwne, co pozwala na dokładną identyfikację przewożonych produktów. Ponadto doskonale chronią asortyment od góry oraz od podłoża przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego, np. przed deszczem i wilgocią.

Produkowane foliowe przekładki są perforowane i mają szerokość do 4000 mm oraz dowolną, wybraną przez klienta długość. Są łatwe w użyciu, bezpieczne i wytrzymałe. Chronią również pudełka kartonowe oraz opakowania papierowe przed otarciami.

Przekładka perforowana

Używana jest do owijania produktów spożywczych na europaletach oraz takich, które potrzebują ciągłego dostępu do powietrza. Dzięki temu nadaje się do przewożenia wyrobów piekarskich oraz cukierniczych, a także warzyw i owoców, kwiatów oraz ziół.

Oferowana przez naszą firmę foliowa przekładka perforowana zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, jest najwyższej jakości i świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie produktów w przemyśle spożywczym oraz ogrodniczym.