Oferujemy Państwu wyroby foliowe różnego rodzaju, które swoje zastosowanie znajdują w każdej branży. Ponadprzeciętna wytrzymałość i doskonałe ceny to nasz znak rozpoznawczy, a dzięki miłej obsłudze, fachowemu doradztwu i terminowości dostaw, przez 9 lat działalności udało nam się zebrać pokaźne grono zadowolonych Klientów. Jednym z posiadanych przez nas produktów jest folia półrękaw. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Folia półrękaw najlepszej jakości

W swojej ofercie posiadamy folię półrękaw w arkuszach o szerokości od 500 mm do 3000 mm, gdzie największy rozmiar po rozłożeniu osiąga 8000 mm obwodu. Daje to bardzo szerokie możliwości zastosowań, takich jak pakowanie elementów zarówno małych, jak i wysokogabarytowych, o nietypowym kształcie. Jedno przecięcie folii półrękaw wystarczy, aby podwoić jej szerokość.

Zalety folii półrękaw:

  • Zabezpiecza pakowane produkty przed wilgocią, kurzem i zabrudzeniem,
  • Ułatwia transport, przechowywanie oraz układanie na paletach,
  • Może mieć kontakt z żywnością,
  • Jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne i rozerwania,
  • Jest dostępna w wielu rozmiarach oraz grubościach.

Folia półrękaw o wielu zastosowaniach

Folia półrękaw jest z chęcią wykorzystywana w branży spożywczo-gastronomicznej, przemysłowej oraz budowlanej. Znajduje swoje zastosowanie w pakowaniu słoików, butelek, żywności, cementu, gipsu czy chemikaliów. Z tego właśnie względu folia półrękaw jest polecana przez producentów.