Produkcja folii bąbelkowej zdjęcie z fabrykiProdukcja materiałów termokurczliwych

Jako producent materiałów termokurczliwych, zajmujemy się także produkcją wysokiej jakości taśm. Są to wyroby znajdujące bardzo szerokie zastosowanie ze względu na swoje walory użytkowe i właściwości materiałowe. Powszechnie wykorzystuje się je między innymi do zabezpieczania różnego rodzaju ładunków na czas transportu. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i kontaktu z naszymi profesjonalnymi doradcami – przygotujemy indywidualną ofertę i przedstawimy cennik. Skorzystaj z oferty taśmy termokurczliwej!

Zastosowanie taśm termokurczliwych od producenta FOL-MECH

Produkowana przez naszą firmę taśma termokurczliwa umożliwia przede wszystkim szybkie opakowanie, a tym samym solidne zabezpieczenie towarów podczas procesów transportowo-logistycznych. Jest to rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę przed wpływem wilgoci, słońca, zanieczyszczeń mechanicznych oraz biologicznych. Oprócz tego, jak doświadczony producent w branży opakowań foliowych i folii dbamy o to, aby nasze produkty były odpowiedniej grubości, co znacząco zwiększa ich odporność na rozdarcia. Do tego sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach. Wszystkie powyższe powody sprawiają, że takie wyroby jak taśmy termokurczliwe, cieszą się dużą popularnością wśród przedstawicieli branży spożywczej, budowlanej, chemicznej i meblarskiej.

Nasze produkty, m.in. taśma termokurczliwa, mogą być z powodzeniem wykorzystywane we wszystkich nowoczesnych maszynach pakujących niezależnie od wykorzystanego systemu zgrzewania i odcinania. Pod wpływem temperatury taśmy termokurczliwe zmniejszają objętość, dzięki czemu bardzo ściśle przylegają do opakowywanej zawartości. Dzięki wysokiej przeźroczystości wyeliminowany zostaje problem identyfikacji danych artykułów, co jest szczególnie istotne w przypadku większych dostaw.

Taśmy termokurczliwe od producenta z doświadczeniem

Biorąc pod uwagę zadania związane z pakowaniem, oferowana folia termokurczliwa szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku elementów podłużnych o stosunkowo niewielkiej masie. Jako profesjonalny producent wykonujemy ją z nietoksycznego, tworzywa sztucznego. Taśma termokurczliwa dostępna w FOL-MECH wyróżnia się wysoką wytrzymałością i regulowaną temperaturą zgrzewania. Dzięki niskiej cenie jej wykorzystanie to niezawodny sposób na wygenerowanie oszczędności wynikających z usprawnienia procesów konfekcyjnych oraz zmniejszenia strat związanych ze zniszczeniem towaru w trakcie magazynowania i transportu.

Dlaczego warto zamówić taśmy termokurczliwe od producenta FOL-MECH?

Mamy ogromne doświadczenie również w produkcji taśm termokurczliwych wykorzystywanych w ramach realizacji procesów logistyczno-transportowych. Inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, prowadzimy badania nad materiałami do wytwarzania powyższych produktów oraz zatrudniamy zespół najlepszych specjalistów. To jedne z najważniejszych czynników, dzięki którym udało nam się zbudować renomę i zyskać ogromne zaufanie na rynku. Taśma termokurczliwa od producenta FOL-MECH to produkt doceniany w całej Polsce.

W firmie FOL-MECH zawsze stawiamy na jakość produktów termokurczliwych oraz ich praktyczność. Staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich korzystających z nich przedsiębiorstw, niezależnie od tego, z jaką branżą są one związane. Jeśli więc szukają Państwo solidnych, prostych w aplikacji, uniwersalnych i jednocześnie niedrogich taśm termokurczliwych do zabezpieczania towarów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Przygotujemy indywidualny cennik zależnie od wielkości zamówienia. Zapewnimy także wsparcie techniczne w wyborze, a do tego zagwarantujemy sprawną realizację zlecenia. Skorzystaj z oferty taśmy termokurczliwej od zaufanego producenta!