Rękawy foliowe

od 500mm szerokości do 3000mm (obwód folii do 8000mm)

Półrękawy foliowe

od 500mm szerokości do 3000mm (obwód folii do 8000mm)

Taśmy

do 3000mm szerokości

Folie antyelektrostatyczne

Nadruki na folii

Jesteśmy renomowanym producentem folii i opakowań foliowych nieprzerwanie działającym na rynku od 2014 roku. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo rękawy, półrękawy, taśmy oraz inne folie przemysłowe, w tym termokurczliwe do pakowania oraz perforowane ogrodnicze i rolnicze. Wszystkie z nich wykonujemy z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są trwałe i mają szerokie zastosowanie. Cennik ustalany jest w zależności od ilości tworzywa zużytego w produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem firmy FOL-MECH i kontaktu z nami w celu złożenia zamówienia. Dysponując nowoczesnym zakładem produkcyjnym, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Folie przemysłowe do pakowania

Folia półrękaw

W asortymencie naszej firmy znajduje się również przemysłowa folia termokurczliwa typu półrękaw o szerokości po rozłożeniu do 8000 mm. Posiada jedno przecięcie, które umożliwia rozłożenie produktu, podwajając jego szerokość. Pozwala na błyskawiczne pakowanie towarów o różnych gabarytach i kształtach.

To uniwersalne rozwiązanie dla firm z wielu branż. Półrękaw sprawdzi się wszędzie tam, gdzie rękaw czy taśma nie znajdują zastosowania. Jako doświadczony producent inwestujący w nowoczesne technologie gwarantujemy, że spełnia on najwyższe standardy jakości. Jest bardzo solidny, w tym cechuje go ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia, a do tego prosty w użytkowaniu.

Dlaczego warto postawić na folie przemysłowe od producenta FOL-MECH?

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Państwu ogrodnicza folia perforowana, czy przemysłowa termokurczliwa, w tym rękawy lub półrękawy do pakowania, u nas cena tych produktów zawsze jest przystępna. Jednak warto korzystać z nich przede wszystkim z racji ich ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Do ich wytwarzania stosujemy bowiem innowacyjne technologie oraz najwyższej klasy tworzywa sztuczne. Doskonałym tego przykładem są termozgrzewalne produkty z LDPE, które wzbogacamy nano-cząsteczkami. We własnym zakresie przeprowadziliśmy badania nad tym unikalnym dodatkiem, uzyskując na ten cel unijną dotację.

Oprócz tego, jako producent przemysłowych materiałów foliowych nieustannie w siebie inwestujemy. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz nowoczesną halą produkcyjną wybudowaną w 2018 roku. Dzięki tym inwestycjom dziś dostarczamy m.in. trwałe, funkcjonalne oraz wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu rękawy i półrękawy termokurczliwe, ogrodnicze folie perforowane, czy różnego rodzaju taśmy. Pozwalają nam one również na sprawne realizowanie zamówień niezależnie od ich skali.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem naszej firmy FOL-MECH. Jako doświadczony producent najwyższej klasy przemysłowych materiałów foliowych jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Cena za rękaw lub półrękaw termokurczliwy do pakowania, ogrodniczą folię perforowaną i inne produkty, w tym usługę nadruku, jest ustalana indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu, podczas którego nasi doradcy przygotują cennik realizacji konkretnego zlecenia. Zapewniamy także profesjonalne wsparcie w wyborze produktów – pomożemy odpowiednio dobrać je do Państwa potrzeb.