Kaptury foliowe LDPE

Bezpieczny transport towarów jest kluczowy w procesie skutecznej dystrybucji. Kaptury foliowe wykorzystywane są do zabezpieczania przewożonego na paletach pakunku. Oferowany przez naszą firmę wysokiej jakości kaptur foliowy poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami, jakie przed nim postawisz, ponieważ jest wykonany z najlepszych materiałów. Chroni owinięte dobra przed warunkami zewnętrznymi, wilgocią, różnego rodzaju zabrudzeniami. Zapobiega też obtarciom i rozerwaniom produktów. Te praktyczne akcesoria na palety wykonane są z ekologicznego polietylenu małej gęstości (LDPE).

Kaptur termokurczliwy i kaptur na palety

Możemy spotkać się z dwoma rodzajami kapturów foliowych. Kaptury termokurczliwe służą przede wszystkim do zabezpieczania towarów przed przemieszczaniem się w czasie podróży. Znajdą też zastosowanie w magazynach. Zwykle modele termokurczliwe wykonuje się z folii o grubości powyżej 0,03 mm. Pod wpływem ciepła produkt zaczyna się kurczyć i ściśle przylegać do pakunku. W konsekwencji doskonale chroni to przewożone lub magazynowane wyroby. Takie rozwiązanie sprawdzi się, gdy na paletach są duże i ciężkie ładunki. Co więcej, przezroczysty kolor ułatwia identyfikację niezależnie od sytuacji. Istnieją także przykryciowe kaptury na palety, które osłaniają przed wilgocią, kurzem i promieniowaniem UV. Są cieńsze, chronią w mniej kompleksowy sposób, tylko okrywając towary. Warto podkreślić, że nasze produkty są w pełni bezpieczne i przystosowane do kontaktu z żywnością.

Użyteczność i wysoka wytrzymałość to cechy oferowanych przez nas artykułów. Prostota zastosowania kaptura foliowego powoduje, że foliowe zabezpieczenia to znakomita propozycja dla wielu przedsiębiorców. W odpowiedzi na Państwa potrzeby sprzedajemy je na rolce do zrywania lub układane w oddzielne paczki. Niska cena sprawia, że prezentowane rozwiązania są dostępne dla każdej firmy, ceniącej wygodny i bezpieczny transport. Gwarantujemy doskonały kontakt i pełne wsparcie przy procesie wyboru.