W firmie FOL-MECH produkujemy wysokiej jakości folie przemysłowe. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wytwarzanie wielu rodzajów produktów, w tym taśm, rękawów i półrękawów termokurczliwych i proponowanie ich w atrakcyjnych cenach. Folia termokurczliwa to wyrób służący do pakowania wielu rodzajów produktów w zgrzewki. Jest szczególnie popularna w zakładach przemysłu spożywczego, a zwłaszcza piekarniach, mleczarniach czy chłodniach. Wyróżnia się wytrzymałością, jest bezwonna i prosta w użyciu. Opakowania z folii, których jesteśmy producentem, skutecznie zabezpieczają zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, drobnoustroje, czy też promieniowanie słoneczne.

Folia termokurczliwa i rękaw termokurczliwy producent

Rękaw termokurczliwy folia

Jednym z dostępnych wariantów jest rękaw termokurczliwy. Rozwiązanie tego typu sprawdza się przede wszystkim przy pakowaniu danych wyrobów w większe pakiety. Pełni także funkcję plomby ochronnej zapobiegającej niepowołanemu otwarciu. Dzięki wykorzystaniu zgrzewarek lub metody opalania ręcznego folię można precyzyjnie dopasować do rozmiarów oraz kształtu opakowania. W sprzedaży mamy foliowe rękawy termokurczliwe wysokiej jakości o szerokości do 3000 mm. Na specjalne zamówienie umieszczamy na nich trwałe nadruki, co jest korzystne w kontekście spójnej identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. Nawet przy tego typu personalizacji artykułów ich cena pozostaje przystępna dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, które wykorzystujemy jako producent rękawów termokurczliwych do pakowania. W zależności od potrzeb opisywany produkt można nabyć zarówno w rolkach, jak i pociętych etykietach o określonych przez Państwa rozmiarach. Zachęcamy do zamawiania folii w FOL-MECH!

Rękaw termokurczliwy cena

Jako bezpośredni producent możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny. Ostateczny cennik zamówień na folię termokurczliwą, rękawy i półrękawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia, regularności dostaw oraz takich czynników dodatkowych, jak szerokość, rodzaj wykorzystanego materiału czy wspomniana możliwość wykonania nadruku. Gwarantujemy, że zarówno przy jednorazowym zamówieniu, jak i dłuższej współpracy, nasze stawki za przygotowanie rękawów foliowych oraz innych wyrobów pozostają niezwykle konkurencyjne. Zachęcamy do kontaktu z naszym personelem w celu ustalenia dokładnej wyceny.

Folia termokurczliwa półrękaw

Katalog produktowy firmy FOL-MECH obejmuje również folię termokurczliwą typu półrękaw. Jej szerokość po rozłożeniu to nawet 8000 mm. Wyrób tego typu ma jedno przecięcie, co pozwala na podwojenie jego wymiarów. Takie rozwiązanie umożliwia znaczące przyśpieszenie procesu pakowania nawet w przypadku najbardziej niestandardowych gabarytów i kształtów. Z półrękawa korzysta się wszędzie tam, gdzie ograniczenia technologicznie uniemożliwiają zastosowanie rękawa bądź taśmy (którą również możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie).

Jak przygotowywane są rękawy termokurczliwe?

Opisywane produkty dostępne w naszej ofercie wytwarzane są z materiałów syntetycznych. Do ich przygotowania najczęściej wykorzystuje się polimery określane jako poliolefiny, które składają się wyłącznie z węgla oraz wodoru. Wykonane z nich rękawy termokurczliwe to wyroby foliowe o podwyższonej wytrzymałości – właśnie ze względu na charakterystykę wspomnianego tworzywa. W zależności od planowanej eksploatacji folii gotowy wariant może powstać poprzez zastosowanie metody wytłaczania z rozdmuchem, ale też np. technologii wtrysku. Jako producent rękawów foliowych termokurczliwych do pakowania jesteśmy w stanie zaproponować je klientom w wersji o sporej odporności na rozciąganie, działanie czynników zewnętrznych czy uszkodzenia mechaniczne, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej, niskiej ceny. Elastyczna folia świetnie sprawdza się dzięki temu jako powłoka ochronna dla różnego rodzaju towarów, które następnie są transportowane do odbiorców docelowych.

Jakie są możliwości personalizacji rękawów termokurczliwych?

Dużą zaletą opisywanych wyrobów z tworzyw sztucznych jest bezproblemowe dopasowanie ich do indywidualnych preferencji zamawiającego. Klient może wybrać dodatkowe akcesoria takie jak elementy zrywne w formie pasków, które ułatwiają korzystanie z wyrobu foliowego. Rękaw termokurczliwy do pakowania przygotowujemy ponadto zarówno w wersji transparentnej, jak i np. wykończonej specjalną farbą, która jest zauważalna wyłącznie przy ekspozycji na promieniowanie UV. Kolejną z możliwości konfiguracji folii jest wykonanie na jej powierzchni druku. Przeważnie do wykorzystania klienci mają kilka kolorów, co pozwala stworzyć np. grafikę w typowej dla danej firmy stylistyce.

Jesteśmy też w stanie umieścić na wyrobie specjalne okienko, które daje możliwość wizualnej oceny przedmiotów osłoniętych przez rękawy termokurczliwe. Jako producent takich artykułów proponujemy również uwzględnienie perforacji podłużnej na folii do pakowania. Niezależnie od wybranej konfiguracji, każde zamówienie staramy się przygotować w jak najniższej cenie, zachowując jednocześnie najwyższą jakość materiałów użytych do stworzenia opisywanych produktów.

Przed czym chronione są przedmioty w rękawie termokurczliwym?

Zarówno w procesie transportowania towarów, jak i ich dystrybucji, firmy zajmujące się ich wytwarzaniem starają się wdrożyć jak najlepsze rozwiązania w zakresie zabezpieczenia poszczególnych artykułów. Świetnie nadaje się do tego folia termokurczliwa – rękaw. Cena tego wyrobu do pakowania jest stosunkowo niska, a jego właściwości pozwalają uzyskać ochronę m.in. przed zarysowaniami. Odpowiednio przygotowana osłona gwarantuje również brak możliwości przedostania się jakichkolwiek zanieczyszczeń do opakowania z produktem. To również doskonały sposób na uniknięcie zawilgocenia wrażliwych na działanie wody wyrobów, np. podzespołów elektronicznych. Do takich zadań świetnie sprawdzi się nasz rękaw foliowy. Jako producent tego typu termokurczliwych zabezpieczeń zapewniamy wysoką trwałość, przez co stanowią ochronę przed nieautoryzowanym otworzeniem pakietów z różnymi artykułami. Zapraszamy do zakupu folii do pakowania w naszym sklepie!