Wysokiej klasy opakowania termozgrzewalne stanowią świetne zabezpieczenie wielu dla towarów. Równie szerokie zastosowanie znajduje folia termozgrzewalna. Tworzone przez nas produkty mają znakomite walory użytkowe i niezwykle wysoką jakość, która jest efektem lat doświadczenia.

Opakowania termozgrzewalne

Nasza firma oferuje opakowania termozgrzewalne dopasowane do potrzeb klientów. Wykorzystanie rozwiązań tego typu gwarantuje przede wszystkim pewne i wygodne pakowanie różnego rodzaju produktów. Chroni je przed dostępem powietrza, wilgocią i wszelkimi zanieczyszczeniami. Zabezpiecza towar przed uszkodzeniami w trakcie transportu, żeby producent miał pewność, że trafi on do klientów w idealnym stanie.

Folia termozgrzewalna

Estetyczne opakowanie to podstawa udanej sprzedaży. Oferujemy folię termozgrzewalną, która może być z powodzeniem stosowana w celu unowocześnienia przewozu i przechowywania towarów. W porównaniu do pakowania papierowego folia jest elastyczna, więc wysoce wytrzymała. Stanowi tani i pewny sposób zabezpieczania artykułów. Wykonano ją z polietylenu małej gęstości (LDPE). Sprawdzi się jako opakowanie pojedynczych produktów, ale też w grupowaniu większej liczby np. kartonów lub butelek. Dotyczy to nie tylko branży związanej z żywnością, ale także innych sektorów przemysłu lub usług. Wysoki połysk gwarantuje estetykę, a przezroczystość umożliwia podejrzenie towaru, więc niweluje ewentualne pomyłki w czasie transportu. Naszą folię można z powodzeniem używać w nowoczesnych i starszych maszynach do zgrzewania. Wystarczy stosunkowo niska temperatura, aby uzyskać pożądany efekt. Pozwala to na zaoszczędzenie energii, a w konsekwencji optymalizację kosztów pakowania. Co ważne, niska cena naszych produktów łączy się z wysoką jakością. W razie potrzeby zapewniamy pomoc, aby dany produkt w najwyższym stopniu odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję.