Opakowania biodegradowalne i kompostowalneWysokiej klasy opakowania termozgrzewalne stanowią świetne zabezpieczenie wielu dla towarów. Równie szerokie zastosowanie znajduje folia termozgrzewalna przezroczysta. Wykorzystywana w wielu branżach, zapewnia świetną ochronę różnym towarom. Tworzone przez nas produkty, w tym folie do zgrzewarek mają znakomite walory użytkowe i niezwykłą jakość, której osiągnięcie jest efektem lat doświadczenia.

Opakowania termozgrzewalne

Nasza firma oferuje opakowania termozgrzewalne dopasowane do potrzeb klientów. Wykorzystanie rolek folii do zgrzewarek, lub innych rozwiązań tego typu gwarantuje przede wszystkim pewne i wygodne pakowanie różnego rodzaju produktów. Chroni je przed dostępem powietrza, wilgocią i wszelkimi zanieczyszczeniami. Zabezpiecza ładunek przed uszkodzeniami w trakcie transportu, żeby producent miał pewność, że trafi on do klientów w idealnym stanie. Dodatkowo znacznie ułatwia przechowywanie i przenoszenie – użycie folii termozgrzewalnej jest podstawą w wielu zakładach.

Na czym polega proces pakowania z użyciem folii do zgrzewarki?

Oferowane przez naszą firmę materiały foliowe, np. folie do zgrzewek wykonywane są z odpowiedniego rodzaju polietylenu, który wykazuje właściwości kurczenia się pod wpływem działania wysokiej temperatury. Pierwszym etapem przygotowania z opakowania z folii do zgrzewek jest owinięcie danej rzeczy folią, a następnie złączenie obu jej końców poprzez zgrzanie. Proces ten wykonywany jest przy użyciu urządzeń ręcznych lub zaawansowanych technologicznie maszyn zautomatyzowanych.

W kolejnym etapie folia do maszyn zgrzewających jest podgrzewana do odpowiedniej temperatury. W efekcie bardzo szybko kurczy się, zmniejszając swoją objętość i dokładnie dopasowując się do kształtu znajdującej się w nim rzeczy.

Prosta procedura przygotowywania opakowań sprawia, że nawet w przypadku wykorzystywania urządzeń ręcznych można w krótkim czasie zabezpieczyć folią termozgrzewalną wiele towarów. Obniża to koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, przyczyniając się do znacznych oszczędności.

Folia termozgrzewalna przezroczysta

Estetyczne foliowe opakowania to podstawa udanej sprzedaży. Oferujemy folię termozgrzewalną, która może być z powodzeniem stosowana w celu unowocześnienia przewozu i przechowywania towarów. W porównaniu do pakowania papierowego folia jest elastyczna, więc wysoce wytrzymała. Stanowi tani i pewny sposób zabezpieczania artykułów. Wykonano ją z polietylenu małej gęstości (LDPE). Sprawdzi się jako opakowanie pojedynczych produktów, ale też w grupowaniu większej liczby np. kartonów lub butelek. Dotyczy to nie tylko branży związanej z żywnością, ale także innych sektorów przemysłu lub usług. Wysoki połysk gwarantuje estetykę, a przezroczystość umożliwia podejrzenie towaru, więc niweluje ewentualne pomyłki w czasie transportu.

Naszą folię termozgrzewalną można z powodzeniem używać w nowoczesnych i starszych maszynach do zgrzewania. Wystarczy stosunkowo niska temperatura, aby uzyskać pożądany efekt. Pozwala to na zaoszczędzenie energii, a w konsekwencji optymalizację kosztów pakowania. Co ważne, niska cena naszych produktów łączy się z wysoką jakością. W razie potrzeby zapewniamy pomoc, aby folia w rolkach do zgrzewarek w najwyższym stopniu odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy zadowolenie i pełną satysfakcję.

Jakie są zalety stosowania opakowań z folii termozgrzewalnej?

Od wielu lat opakowania z folii termozgrzewalnej cieszą się ogromną popularnością – są powszechnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych z różnych branż. Duża w tym zasługa stosunkowo niskich kosztów zakupu tego typu materiałów, jak i realizacji samego procesu pakowania z jego wykorzystaniem. Jednak zalet folii termozgrzewalnej do opakowań jest znacznie więcej, a do najważniejszych należy zaliczyć:

  • nieprzepuszczalność – szczelnie owinięty folią termozgrzewalną produkt jest skutecznie zabezpieczony przed dostaniem się do niego m.in. powietrza czy wilgoci (ma to szczególne znaczenie w przypadku szybko psujących się artykułów spożywczych),
  • ponadprzeciętną wytrzymałość – zależnie od potrzeb możemy wyprodukować materiały foliowe o dużej grubości, które cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • wszechstronność zastosowania – można pakować pojedyncze przedmioty, jak i tworzyć np. tzw. zgrzewki, popularne opakowanie dla różnego rodzaju napojów w butelkach,
  • niską wagę – materiały foliowe w bardzo niewielkim stopniu podnoszą ciężar owiniętych nimi rzeczy.

Warto dodać jeszcze, że wykorzystując folię termozgrzewalną do zgrzewarek, mogą Państwo w pełnej okazałości zaprezentować znajdujący się w niej produkt – jest ona transparentna. To świetny sposób na promowanie własnego asortymentu i np. wyróżnienie go na półkach sklepowych na tle konkurencji. Oprócz tego daje to klientowi możliwość zapoznania się wizualnie z daną rzeczą, co ułatwia podjęcie decyzji o jej zakupie. Folia przezroczysta do zgrzewek to także świetny sposób na ograniczenie zjawiska rozrywania opakowań w sklepie, w celu sprawdzenia ich zawartości.

Wysokiej jakości folie termozgrzewalne w konkurencyjnych cenach

Jako doświadczony producent folii termozgrzewalnych gwarantujemy zarówno ich doskonałą jakość, jak i konkurencyjną cenę. Koszt rolki z tym materiałem zależny jest przede wszystkim od jej wielkości, dlatego w celu otrzymania cennika zachęcamy Państwa do kontaktu. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym i zespołem kompetentnych pracowników jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować każde, nawet największe zamówienie na opakowania foliowe. Zapoznaj się z ofertą rolek folii do zgrzewarki!