Czas rozkładu standardowej folii LDPE jest dość długi, dlatego, aby jak najlepiej zadbać o środowisko, warto stosować dostępną w naszym asortymencie folię biodegradowalną do warzyw. Wszystkie produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą folii do ogrodu!

Przyjazna dla środowiska folia do ogródka

Biodegradowalna folia do ogrodu to doskonały sposób na ściółkowanie grządek warzywnych. Zapewnia stuprocentową ochronę przed chwastami oraz szkodnikami. Folia ulega całkowitemu rozkładowi po zakończeniu upraw, co oszczędza czas poświęcony na jej zwijanie, redukuje ilość odpadów i wzbogaca glebę w materiały organiczne. Folia ogrodnicza jest łatwa w użyciu – wystarczy rozłożyć ją na grządkach, a następnie wyciąć otwory w docelowych miejscach wzrostu roślin. Produkt jest niezwykle wytrzymały i sprężysty, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do podłoża i wykazuje odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Folie ogrodnicze zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz utrzymują wilgoć na prawidłowym poziomie, co znacznie przyspiesza proces rozwoju oraz plonowania roślin.

Biodegradowalne folie do ogrodu ze skrobi

Nasze wyroby powstają z surowców występujących w naturze i podlegają biodegradacji, dlatego są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i roślin. Pozostają obojętne dla wszelkiego rodzaju warzyw i nie wchodzą z nimi w szkodliwe reakcje. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia kwestii ekologii, jednak równie duży nacisk kładziemy na kwestie praktyczne i użytkowe. Proponujemy wysokojakościową, starannie wykonaną folię biodegradowalną do warzyw, ale bardzo dobrej wytrzymałości. Sprężystość idąca w parze z trwałością przekłada się na pełną satysfakcję z użytkowania i zapewnia roślinom doskonałe zabezpieczenie. Naturalna struktura tworzywa gwarantuje szczelność przy jednoczesnej wentylacji. Dostępna w naszym asortymencie folia biodegradowalna do warzyw powstaje ze skrobi kukurydzianej lub ziemniaczanej, dlatego jej naturalna utylizacja przebiega w sposób przyjazny dla otoczenia. Zapraszamy do jej zamawiania! Biodegradowalna folia to rozwiązanie do każdego ogrodu!