Wytrzymała, ekologiczna i biodegradowalna folia do warzyw

Czas rozkładu standardowej folii LDPE jest dość długi, dlatego, aby jak najlepiej zadbać o środowisko, warto stosować dostępną w naszym asortymencie folię biodegradowalną do warzyw.

Nasze wyroby powstają z surowców występujących w naturze i podlegają biodegradacji, dlatego są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i roślin. Pozostają obojętne dla wszelkiego rodzaju warzyw i nie wchodzą z nimi w szkodliwe reakcje. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia kwestii ekologii, jednak równie duży nacisk kładziemy na kwestie praktyczne i użytkowe.

Proponujemy wysokojakościową, starannie wykonaną folię biodegradowalną do warzyw, ale bardzo dobrej wytrzymałości. Sprężystość idąca w parze z trwałością przekłada się na pełną satysfakcję z użytkowania i zapewnia roślinom doskonałe zabezpieczenie. Naturalna struktura tworzywa gwarantuje szczelność przy jednoczesnej wentylacji.

Dostępna w naszym asortymencie folia biodegradowalna do warzyw powstaje ze skrobi kukurydzianej lub ziemniaczanej, dlatego jej naturalna utylizacja przebiega w sposób przyjazny dla otoczenia. Zapraszamy do jej zamawiania!