Folie i opakowania termokurczliwe - taśma termokurczliwaW naszej rozbudowanej ofercie dedykowanej przemysłowi foliowemu dostępne są wysokiej jakości przezroczyste folie termokurczliwe do pakowania. Proponowane produkty wytwarzamy z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, co przekłada się na pierwszorzędne parametry techniczne i użytkowe. Nasza folia termokurczliwa znajduje szerokie zastosowanie – doskonale sprawdza się jako opakowanie, wykazując pełną kompatybilność z zaawansowanymi owijarkami termicznymi. Oprócz tego realizujemy usługę znakowania materiałów foliowych, nadrukowując na nich dowolne, przesłane przez klienta grafiki. Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami wynikającymi ze stosowania tych produktów, a następnie kontaktu z doradcami FOL-MECH w celu złożenia zamówienia. Niezależnie od jego wielkości gwarantujemy szybką realizację.

Folia termokurczliwa do pakowania

Proponowane wyroby to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane do pakowania artykułów spożywczych, poligrafii, artykułów gospodarstwa domowego, kosmetyków, mebli i innych. Przezroczyste folie z logo marki FOL-MECH są dopuszczone do kontaktu z żywnością i spełniają wszystkie wytyczne obowiązujących norm.

Tego typu termokurczliwe materiały foliowe są kompatybilne z praktycznie każdą maszyną zgrzewającą. W przypadku zgrzewarek przemysłowych można używać ich m.in. w modelach:

  • kątowych,
  • z bocznym zgrzewem ciągłym lub kroczącym,
  • półautomatycznych tunelowych.

Doskonale nadają się także do urządzeń ręcznych, w tym popularnych zgrzewarek kloszowych. Przy odpowiedniej wprawie operator takiego sprzętu będzie w stanie w stosunkowo krótkim czasie przygotować opakowania dla wielu produktów.

Opakowania termokurczliwe – dlaczego warto ich używać?

Od lat produkujemy foliowe opakowania termokurczliwe cenione przez przedstawicieli przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego, czy też meblowego. Są proste w użyciu, bezwonne i wytrzymałe. Stosowanie naszych przezroczystych opakowań to niezawodny sposób na skuteczną ochronę zawartości przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym wilgoci oraz potencjalnie szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie czy wirusy. Jest to niezwykle atrakcyjna alternatywa dla pudełek wykonanych z kartonu czy tworzyw sztucznych.

Oprócz tego przedsiębiorcy chętnie wykorzystują tę folię do pakowania artykułów związanych z organizowanymi akcjami promocyjnymi. Możliwość szybkiego złączenia ze sobą kilku produktów pozwala na przygotowanie poręcznych wielopaków. Ponieważ realizujemy usługę znakowania takich materiałów, mogą Państwo od razu zamówić je z nadrukiem konkretnych grafik.

Co bardzo istotne, folia termokurczliwa do pakowania jest przezroczysta. To cecha, którą można w prosty sposób wykorzystać w celu promowania owiniętych nią rzeczy. Zawartość takiego opakowania jest doskonale widoczna bez konieczności jego otwierania. Dzięki temu klient ma możliwość dokładnego zapoznania się z wyglądem produktu, co znacząco zwiększa szansę na to, że zdecyduje się jego zakup. Dodatkowo błyszcząca powłoka materiału foliowego dodaje mu blasku, podkreślając jego walory estetyczne i wyróżniając na półkach pośród asortymentu konkurencji.

Folia termokurczliwa i opakowania termokurczliwe producent

Firma Fol-Mech jako renomowany producent oferuje przezroczystą folię termokurczliwą dostępną w korzystnej cenie, zawsze ustalanej indywidualnie z klientem. Niezależnie od wielkości zamówienia możemy zagwarantować dużą wydajność oraz stały dostęp do opakowań. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu podejmujemy się realizacji wszystkich zleceń, zapewniając pełne wsparcie nawet w przypadku niestandardowych wymiarów czy specyficznych wymogów związanych z daną branżą.

Proponujemy także możliwość wykonania nadruku na foliach, dzięki czemu przygotowane z niej opakowania staną się elementem identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. Do realizacji takich zleceń wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia drukujące. Oprócz tego stosujemy profesjonalne farby drukarskie, bardzo trwałe i jednocześnie przyjazne środowisku. Można je stosować nawet wtedy, gdy termokurczliwe materiały foliowe mają być wykorzystywane do pakowania żywności. Aby skorzystać z usługi, wystarczy poinformować o tym podczas składania zamówienia, przesyłając nam projekty grafik.

Folia termokurczliwa wzory

W naszym katalogu produktowym znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze wzory w tym taśma termokurczliwa, rękaw termokurczliwy, półrękaw oraz kaptur termokurczliwy. Pozwala to na szybkie pakowanie wyrobów niezależnie od gabarytów czy kształtów w większe pakiety za pomocą zgrzewarek lub opalania ręcznego. Przezroczyste opakowania z półrękawów oraz kapturów idealnie dopasowują się do wielkości zawartości, kurcząc i przylegając do zewnętrznych ścian pod wpływem temperatury. Umożliwia to znaczące przyśpieszenie procesów konfekcyjnych, magazynowych i logistycznych.

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą – odpowiemy na wszystkie pytania i omówimy cechy oraz zastosowanie produktów foliowych z katalogu FOL-TECH. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładnie tak samo podchodzimy do kwestii przygotowania wyceny – cena przezroczystej folii do pakowania zależy przede wszystkim od ilości materiału potrzebnego do jej wyprodukowania.