Folie termokurczliwe - taśma termokurczliwaW naszej rozbudowanej ofercie dedykowanej przemysłowi foliowemu dostępne są wysokiej jakości folie termokurczliwe do pakowania. Proponowane produkty wytwarzamy z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, co przekłada się na pierwszorzędne parametry techniczne i użytkowe. Nasza folia termokurczliwa znajduje szerokie zastosowanie, wykazując pełną kompatybilność z zaawansowanymi owijarkami termicznymi.

Folia termokurczliwa do pakowania

Proponowane wyroby to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane do pakowania artykułów spożywczych, poligrafii, artykułów gospodarstwa domowego, kosmetyków, mebli i innych. Folie z logo marki FOL-MECH są dopuszczone do kontaktu z żywnością i spełniają wszystkie wytyczne obowiązujących norm.

Opakowania termokurczliwe

Od lat produkujemy opakowania termokurczliwe cenione przez przedstawicieli przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego, czy też meblowego. Są proste w użyciu, bezwonne i wytrzymałe. Stosowanie naszych opakowań to niezawodny sposób na skuteczną ochronę zawartości przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym wilgoci oraz potencjalnie szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie czy wirusy. Jest to niezwykle atrakcyjna alternatywa dla pudełek wykonanych z kartonu czy tworzyw sztucznych.

Folia termokurczliwa producent

Firma Fol-Mech jako renomowany producent oferuję folię termokurczliwą dostępną w korzystnej cenie, zawsze ustalanej indywidualnie z klientem. Niezależnie od wielkości zamówienia możemy zagwarantować dużą wydajność oraz stały dostęp do opakowań . Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu podejmujemy się realizacji wszystkich zleceń, zapewniając pełne wsparcie nawet w przypadku niestandardowych wymiarów czy specyficznych wymogów związanych z daną branżą. Proponujemy także możliwość wykonania nadruku na foliach>, dzięki czemu staną się one elementem identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa.

Folia termokurczliwa wzory

W naszym katalogu produktowym znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze wzory w tym taśma termokurczliwa, rękaw termokurczliwypółrękaworaz kaptur termokurczliwy. Pozwala to na szybkie pakowaniewyrobów niezależnie od gabarytów czy kształtów w większe pakiety za pomocą zgrzewarek lub opalania ręcznego. Półrękawy oraz kaptury idealnie dopasowują się do wielkości zawartości, kurcząc i przylegając do zewnętrznych ścian pod wpływem temperatury. Umożliwia to znaczące przyśpieszenie procesów konfekcyjnych, magazynowych i logistycznych.