Dostępne w tej kategorii worki ze skrobi kukurydzianej warto wykorzystywać zamiast standardowych produktów wykonanych z tradycyjnych tworzyw sztucznych. Proponowane przez naszą firmę wyroby są bowiem przyjazne naturze i biodegradowalne oraz kompostowalne, co czyni je niezwykle wszechstronnymi, funkcjonalnymi, a zarazem ekologicznymi. Materiał, z którego powstają worki ze skrobi kukurydzianej, jest pozbawiony polietylenu, a więc otrzymane produkty charakteryzują się krótszym czasem rozkładu.

Worki wyprodukowane ze skrobi kukurydzianej

Jeśli pragniecie Państwo zredukować ilość odpadów, proponujemy doskonałą ofertę. W swoim asortymencie mamy worki kukurydziane biodegradowalne, które dzięki autorskiej recepturze są nie tylko wytrzymałe, ale również w pełni ekologiczne. Brak zawartości polietylenu, który potrafi przetrwać setki lat, sprawia, iż bio worki ze skrobi kukurydzianej rozkładają się w zaledwie kilka tygodni. Są doskonałą propozycją do wyrzucania odpadów, gdyż mimo naturalnego składu, są one solidne, wytrzymałe oraz odporne na rozrywanie lub pękanie pod wpływem ciężaru śmieci. Dodatkowo, worki foliowe ze skrobi kukurydzianej naszej produkcji można śmiało używać kompostownikach.

Folia ze skrobi kukurydzianej od zaufanych producentów

Folia ze skrobi naszej produkcji znajduje również swoje zastosowanie w rolnictwie. Doskonale nadaje się do siewu warzyw. Niesie to za sobą multum korzyści dla rolników, takich jak wcześniejszy termin siewu i zbioru oraz ochrona roślin przed chwastami, chorobami i szkodnikami. Folia ze skrobi od producentów FOL-MECH zatrzymuje również wilgoć wewnątrz, co ma korzystny wpływ na siane warzywa. Dodatkowym atutem jest fakt, iż gdy ulega rozkładowi, wzbogaca glebę w cenne składniki odżywcze.

Przyjazne dla środowiska i trwałe worki ze skrobi kukurydzianej

Jesteśmy doświadczonym producentem bazującym na nowoczesnych urządzeniach i stosującym innowacyjne mechanizmy produkcji, dlatego możemy proponować Klientom worki ze skrobi kukurydzianej, które spełniają ich oczekiwania odnośnie do trwałości i wytrzymałości, a jednocześnie odpowiadają na potrzeby środowiska naturalnego. Nasze wyroby cechują się odpowiednią jakością umożliwiającą komfortowe i bezproblemowe użytkowanie, tak aby następnie, już w kompostowni, gdzie panują odpowiednie warunki, ulec całkowitej degradacji.

Worki kukurydziane ze skrobi – doświadczony producent z certyfikatami

Kompleksową biodegradowalność i zgodność z dyrektywami wydanymi przez organy UE potwierdza przyznany naszym produktom certyfikat OK Compost. Tym sposobem problem zalegających setkami lat foliowych zanieczyszczeń znika, a szybko rozkładające się worki ze skrobi kukurydzianej stają się finalnie jednym z organicznych odpadków wzbogacających glebę. Jeżeli pragniesz więc zmienić swoje zachowanie w kwestii segregacji i przechowywania bioodpadów, koniecznie postaw na nasze produkty!