Dostępne w tej kategorii worki ze skrobi kukurydzianej warto wykorzystywać zamiast standardowych produktów wykonanych z tradycyjnych tworzyw sztucznych. Proponowane przez naszą firmę wyroby są bowiem przyjazne naturze i biodegradowalne oraz kompostowalne, co czyni je niezwykle wszechstronnymi, funkcjonalnymi, a zarazem ekologicznymi. Materiał, z którego powstają worki ze skrobi kukurydzianej, jest pozbawiony polietylenu, a więc otrzymane produkty charakteryzują się krótszym czasem rozkładu.

Przyjazne dla środowiska i trwałe worki ze skrobi kukurydzianej

Jesteśmy doświadczonym producentem bazującym na nowoczesnych urządzeniach i stosującym innowacyjne mechanizmy produkcji, dlatego możemy proponować Klientom worki ze skrobi kukurydzianej, które spełniają ich oczekiwania odnośnie do trwałości i wytrzymałości, a jednocześnie odpowiadają na potrzeby środowiska naturalnego. Nasze wyroby cechują się odpowiednią jakością umożliwiającą komfortowe i bezproblemowe użytkowanie, tak aby następnie, już w kompostowni, gdzie panują odpowiednie warunki, ulec całkowitej degradacji.

Kompleksową biodegradowalność i zgodność z dyrektywami wydanymi przez organy UE potwierdza przyznany naszym produktom certyfikat OK Compost. Tym sposobem problem zalegających setkami lat foliowych zanieczyszczeń znika, a szybko rozkładające się worki ze skrobi kukurydzianej stają się finalnie jednym z organicznych odpadków wzbogacających glebę. Jeżeli pragniesz więc zmienić swoje zachowanie w kwestii segregacji i przechowywania bioodpadów, koniecznie postaw na nasze produkty!