Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży i nowoczesnym parkiem maszyn, oferujemy rękawy i półrękawy, folie biodegradowalne, termokurczliwe, perforowane oraz wiele innych. Niskie ceny, innowacyjne produkty i fachowa, miła obsługa to zalety naszego przedsiębiorstwa, które stali Klienci doceniają najbardziej. Wiele pozytywnych opinii sprawia, iż jesteśmy producentem godnym zaufania – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rękawy foliowe do pakowania

Rękawy foliowe mają szerokie zastosowanie, które znajdują w praktycznie każdej możliwej branży. Służą doskonale jako materiał do zabezpieczenia przeróżnego towaru, ale również nadają się do pakowania. Rękawy charakteryzują się doskonałą wytrzymałością. Szeroka gama rozmiarów i grubości pozwala na pakowanie zarówno drobnych elementów, jak i tych wysokogabarytowych. Opakowania stanowią świetną ochronę dla towarów przechowywanych np. w magazynach. Umożliwia to zabezpieczenie wrażliwej zawartości przed kurzem lub negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu artykuły pozostają w nienaruszonym stanie, nawet przez bardzo długi czas. Oferowane rękawy nawijamy na specjalne tuleje, dzięki czemu pakowanie przychodzi znacznie sprawniej i łatwiej.

Rękawy foliowe wybitnej jakości

Nasz nowoczesny park maszyn umożliwia nam wytwarzanie wybitnej jakości, innowacyjnych produktów. Dzięki naszym rękawom foliowym zapakowany towar dociera do klienta w nienaruszonym stanie – w ten sposób jakość produktu zostaje zachowana, a odbiorca jest zadowolony. Pakowanie artykułów jest nadzwyczajnie proste, wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar rękawa, rozciągnąć go, uciąć odpowiednią ilość oraz zgrzać brzegi w oznaczonych miejscach. Oferujemy wyroby foliowe z zastosowaniem autorskich receptur, dzięki czemu stanowią ona najlepsze produkty na rynku. Asortyment proponujemy w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu doskonałego stosunku kosztu zakupu do jakości.

Rękawy foliowe z zakładkami od Fol-Mech

Dostępne u nas rękawy foliowe z zakładkami gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Pozwalają na szybkie, bezinwazyjne i wygodnie zabezpieczenie towarów i produktów. Jako producenci zadbaliśmy o właściwą elastyczność, trwałość i szczelność rękawów foliowych z zakładkami. Dzięki temu możliwości ich zastosowań są wręcz nieograniczone. Doskonale sprawdzają się w branży przemysłowej, rolniczej, gastronomicznej czy farmaceutycznej. To zasługa wyjątkowej trwałości wyróżniającej rękaw foliowy. Jako producent wykorzystujemy w czasie obróbki jedynie wysokojakościowe materiały. Dzięki temu rękawy foliowe z zakładkami są gwarancją niezawodności – zapraszamy!