Jesteśmy producentem przekładek foliowych, które zapewniają doskonałe rozwiązania ochronne w wielu, różnorodnych branżach. Nasze produkty są świetnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i dbałość o środowisko na należytym poziomie. Oferujemy bogaty wybór rozmiarów, zarówno pod względem długości, jak i szerokości. Jesteśmy pewni, że nasze produkty są w stanie sprostać nawet tym największym wymaganiom Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czołowy producent przekładek z folii

Nasze produkty to najwyższa jakość bez żadnych kompromisów. Jako producent gwarantujemy, że nasze przekładki foliowe są wykonane z najlepszych materiałów, które są zapewnieniem trwałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne, wydajności i łatwości w użytkowaniu. Dzięki nam możesz być pewien, że Twoje produkty będą prawidłowo i optymalnie zabezpieczone przed wszelkimi niedogodnościami – zarówno podczas transportu, przechowywania jak i ekspozycji. Klienci mają różne potrzeby, dlatego oferujemy możliwość dostosowania przekładek foliowych do indywidualnych wymagań. Bez względu na to, jaki towar chcesz zabezpieczyć, dajemy gwarancję, że u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Przekładki foliowe w różnych wariantach

Worki i kaptury pakujemy w systemie na rolce do zrywania lub układane w oddzielne paczki.

Produkujemy transparentne foliowe opakowania, w tym worki o długości i szerokości dopasowanej do potrzeb klienta, w zakresie od 500 mm do 8000 mm. Pozwalają one na grupowanie przedmiotów i łączenie ich w paczki według rodzaju. Są estetyczne i doskonale nadają się do przechowywania produktów różnego typu, od artykułów żywnościowych, a na materiałach biurowych i lekarstwach kończąc. Worki, kaptury oraz przekładki do europalet sprzedajemy na rolce do zrywania lub układane w oddzielne paczki. Gwarantujemy trwałość oferowanych przez nas opakowań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza przy kontakcie z żywnością.

Przekładki foliowe

Odporne na wilgoć oraz niekorzystne warunki środowiska naturalnego przekładki foliowe służą do ochrony palet, oraz znajdujących się na nich towarów w trakcie ich transportu i przechowywania. Produkt niweluje również uszkodzenia powstające w wyniku ocierania się kartonowych pudełek o siebie podczas przewożenia. To idealne rozwiązanie dla każdej branży – oferowane przez nas folie nadają się zarówno do produktów przemysłowych, jak i spożywczych. Folia w formie przekładek jest niezwykle trwała i odporna na zmiany temperatur. Dzięki temu można ją wykorzystać nawet przy transporcie mrożonek, a także podczas przeprowadzki, ochraniając meble i podłogę w domu oraz magazynie. Przekładki foliowe oferujemy w konkurencyjnych cenach, z doskonałym stosunkiem jakości do poniesionych kosztów. Nasze produkty stanowią inwestycję, która dzięki optymalnej ochronie produktów i prawidłowemu zabezpieczeniu przyniesie spore zyski. Niesie to za sobą zmniejszenie kosztów związanych z reklamacjami spowodowanych uszkodzeniem towarów i pozwoli szerzyć grono zadowolonych Klientów.

Przekładka na europaletę

Oferowana w naszej firmie przekładka na europaletę ma za zadanie ochronić towar przed wilgocią oraz zabrudzeniami z zewnątrz. Taka folia to idealna alternatywa dla przekładek kartonowych, których ciężar jest znacznie większy. Dzięki temu przewożony ładunek charakteryzuje się mniejszym gabarytem i łatwiej się go transportuje. Kaptury na palety są bezbarwne, co pozwala na dokładną identyfikację przewożonych produktów. Ponadto doskonale chronią asortyment od góry oraz od podłoża przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego, np. przed deszczem i wilgocią. Produkowane foliowe przekładki są perforowane i mają szerokość do 4000 mm oraz dowolną, wybraną przez klienta długość. Są łatwe w użyciu, bezpieczne i wytrzymałe. Chronią również pudełka kartonowe oraz opakowania papierowe przed otarciami. Przekładka na europaletę w stu procentach niweluje ryzyko powstałych uszkodzeń podczas manipulacji paletą lub jej przewozu. Folia jest łatwa w użytkowaniu, co znacznie przyspiesza proces pakowania i rozładunku. Stanowi to doskonałą oszczędność czasu oraz energii pracowników. Tworzywo przekładkowe wykonane jest z materiałów przyjaznych środowisku, dzięki czemu przyczyniamy się do idei zrównoważonego rozwoju.

Przekładka perforowana

Używana jest do owijania produktów spożywczych na europaletach oraz takich, które potrzebują ciągłego dostępu do powietrza. Dzięki temu nadaje się do przewożenia wyrobów piekarskich oraz cukierniczych, a także warzyw i owoców, kwiatów oraz ziół. Oferowana przez naszą firmę foliowa przekładka perforowana zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, jest najwyższej jakości i świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie produktów w przemyśle spożywczym oraz ogrodniczym. Przekładkę perforowaną można wszechstronnie wykorzystywać także w innych branżach. Posiada właściwości antypoślizgowe, co doskonale chroni towar podczas transportu. Dodatkowo perforacje zapewniają przepływ powietrza, co niweluje ryzyko wystąpienia pleśni i zawilgocenia.