W firmie FOL-MECH produkujemy wysokiej jakości folie przemysłowe. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wytwarzania wielu rodzajów produktów, w tym taśm, rękawówpółrękawów termokurczliwych. Folia termokurczliwa to wyrób służący do pakowania wielu rodzajów produktów w zgrzewki. Jest szczególnie popularna w zakładach przemysłu spożywczego, a zwłaszcza piekarniach, mleczarniach czy chłodniach. Wyróżnia się wytrzymałością, jest bezwonna i prosta w użyciu. Opakowania z folii skutecznie zabezpieczają zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, drobnoustroje, czy też promieniowanie słoneczne.

Folia termokurczliwa rękaw

Jednym z dostępnych wariantów jest rękaw termokurczliwy. Rozwiązanie tego typu sprawdza się przede wszystkim przy pakowaniu danych wyrobów w większe pakiety. Pełni także funkcję plomby ochronnej zapobiegającej niepowołanemu otwarciu. Dzięki wykorzystaniu zgrzewarek lub metody opalania ręcznego folię można precyzyjnie dopasować do rozmiarów oraz kształtu opakowania. W sprzedaży mamy foliowe rękawy o szerokości do 3000mm mm. Na specjalne zamówienie umieszczamy na nich trwałe nadruki, co jest korzystne w kontekście spójnej identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb opisywany produkt można nabyć zarówno w rolkach, jak i pociętych etykietach o określonych przez Państwa rozmiarach.

Rękaw termokurczliwy cena

Jako bezpośredni producent możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny. Ostateczny cennik zamówień na folię termokurczliwą, rękawy i półrękawy ustalany jest indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia, regularności dostaw oraz takich czynników dodatkowych, jak szerokość, rodzaj wykorzystanego materiału czy wspomniana możliwość wykonania nadruku. Gwarantujemy, że zarówno przy jednorazowym zamówieniu, jak i dłuższej współpracy nasze stawki pozostają niezwykle konkurencyjne. Zachęcamy do kontaktu z naszym personelem w celu ustalenia dokładnej wyceny.

Folia termokurczliwa półrękaw

Katalog produktowy firmy FOL-MECH obejmuje również folię termokurczliwą typu półrękaw. Jej szerokość po rozłożeniu to nawet 8000 mm. Wyrób tego typu ma jedno przecięcie, co pozwala na podwojenie jego wymiarów. Takie rozwiązanie umożliwia znaczące przyśpieszenie procesu pakowania nawet w przypadku najbardziej niestandardowych gabarytów i kształtów. Z półrękawa korzysta się wszędzie tam, gdzie ograniczenia technologicznie uniemożliwiają zastosowanie rękawa bądź taśmy (którą również możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie).