FOL-MECH Paweł Zgorzelski
Boryszewo Stare 3A
09-442 Rogozino
Zakład Produkcyjny
ul. Długa 49a, 09-411 Płock
Teren PPPT


FOL-MECH » Folie rolnicze

Folie do upraw przyspieszonych


z perforacją lub mikroperforacją

Folie na tunele


wytrzymujące do 3 lat ekspozycji na warunki słoneczne

Folie podkładowe


dla producentów rolnych

Folie na sianokiszonkęFolia rolnicza

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie produkcji folii rolniczych. Dbamy o wysoką jakość, wytrzymałość i innowacyjność naszych produktów. Oferujemy folie na tunele, do sianokiszonek i podkładowe oraz do upraw przyspieszonych.

Folia perforowana do upraw przyspieszonych

W naszej ofercie posiadamy również folię rolniczą do bezpośredniego przykrywania roślin. Rozkłada się ją luźno na truskawkach, ziemniakach, cebuli oraz innych roślinach tak, by umożliwić ich swobodny i szybki wzrost. Stosujemy różne warianty perforacji – zwykłą i mikro, tak by dopasować produkt do rozmaitych wymagań i potrzeb klientów.

Taki sposób okrycia roślin powoduje ich przyspieszony wzrost i zwiększenie plonów. Należy jednak pamiętać o dobrym przymocowaniu folii perforowanej do ziemi poprzez np. wkopanie ich brzegów. Dzięki temu produktowi tworzy się odpowiedni mikroklimat. Rośliny rosną w warunkach zwiększonej wilgotności i wyższej temperatury. Jednocześnie delikatne nakłucia zapewniają optymalny obieg powietrza i dopływ tlenu do upraw.

Jako innowacyjny producent opakowań foliowych posiadamy w swoim asortymencie produkt typu HNF do upraw przyspieszonych z zastosowaniem autorskiej receptury. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością oraz wysoką odpornością na przebicie. Ma wydłużony cykl życia – nawet do 5 lat, jest także cieńsza od innych rozwiązań na rynku i bardziej jednorodna, co wpływa na ograniczenie powstawania tzw. zlepów.

Folie na tunele

Ze względu na ciągle zmieniające się warunki pogodowe rolnicy coraz częściej korzystają z tuneli ogrodowych przy uprawie warzyw, owoców i pozostałych roślin. Istotnym elementem tego produktu jest folia rolnicza, która musi być wytrzymała oraz odporna na silny wiatr i rozdarcia. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu wysokiej jakości osłony na tunele, łatwe w montażu i z doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi.

Dobrze dobrana folia to połowa sukcesu rolnika. Powinna odpowiednio przywierać do konstrukcji z rurek PCV, a także skutecznie przepuszczać światło słoneczne oraz utrzymywać prawidłową wilgotność. Dzięki temu pozwala roślinom na szybki i pełny wzrost.

Nasze folie na tunele wytrzymują nawet 3 lata ekspozycji na światło słoneczne.

Folie podkładowe

Dla producentów rolnych oferujemy także folie podkładowe. Zapewniają one lepsze przyleganie do sianokiszonki, w konsekwencji wspomagając zachodzące w środku procesy fermentacyjne. Ponadto zabezpieczają przed powstawaniem pęcherzyków powietrza, które mogą uszkodzić wytwarzaną paszę oraz tworzą barierę ochronną po otwarciu beli, ograniczając dopływ powietrza z zewnątrz.

Stosuje się ją bezpośrednio na zakiszoną masę pod folią rolniczą do sianokiszonki. Dzięki niej:Paweł Zgorzelski
Boryszewo Stare 3A
09-442 Rogozino
Paweł Zgorzelski
+48 603 070 049
pawelzgorzelski@fol-mech.pl

Jakub Zgorzelski
+48 605 282 947
jakubzgorzelski@fol-mech.pl
NIP 774-192-96-32
REGON 147406314