Worki biodegradowalne kompostowalne

Nasza kompleksowa oferta obejmuje m.in. worki biodegradowalne kompostowalne. Jako producent jesteśmy dumni z opinii i zaufania, jakimi się one cieszą, ponieważ dzięki nim przyczyniamy się do wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie ekologii, a jednocześnie dostarczamy wyroby wysokiej jakości. Zachęcamy więc do nawiązania współpracy i przekonania się o tym osobiście!

Worki biodegradowalne kompostowalne

Dzięki wykorzystaniu naszych produktów możesz przyczynić się do ochrony środowiska i ograniczyć powstawanie szkodliwych zanieczyszczeń w postaci tradycyjnych worków tworzonych z polietylenu, a więc materiału, który rozkłada się znacznie dłużej. Tymczasem nasze worki biodegradowalne kompostowalne są wyjątkowo funkcjonalne zarówno dla użytkownika, jak i podmiotów, takich jak wysypiska czy kompostownie. Dlaczego? Jako producent dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane artykuły powstawały z surowców w 100% naturalnych, takich jak skrobia kukurydziana czy ziemniaczana, które szybko rozkładają się w kompostowni. To rozwiązanie, wykorzystywane na masową skalę, może znacząco ułatwić proces segregowania organicznych odpadów i uprościć model zarządzania nimi.

Worki kompostowalne

Dostępne w sprzedaży produkty są zgodne z obowiązującymi normami, co potwierdza przyznany naszym wyrobom certyfikat OK Compost. Oznacza to, że worki biodegradowalne kompostowalne spełniają wszelkie wymogi zawarte w unijnych dyrektywach, więc mogą być wykorzystywane w profesjonalnych kompostowniach.

Producent ekologicznych worków kompostowalnych

Jako doświadczony, obecny w branży od lat producent worków kompostowalnych zależy nam na tym, żeby działać jednocześnie z myślą o klientach, ale i potrzebach środowiska. Dlatego oferowane wyroby wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, co przekłada się na ich trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność. Z uwagi na ekologiczną produkcję ulegają degradacji w odpowiednich warunkach w kompostowni. Jeżeli pragniesz więc przyczynić się do ograniczenia ilości zużywanych surowców nieodnawialnych przez zastąpienie ich tymi ekologicznymi, postaw na nasze worki kompostowalne i dbaj o środowisko w wielowymiarowy, a zarazem w wygodny, praktyczny i skuteczny sposób.