Rękawy foliowe

od 500mm szerokości do 3100mm (obwód folii do 8000mm)

możliwość składania na tzw. „8” – 6mb obwodu folii nawinięte na 800mm nawoju

Półrękawy foliowe

od 500mm szerokości do 3100mm (obwód folii do 8000mm)

Taśmy

do 3100mm szerokości

Folie termokurczliwe

dla linii pakujących

Folie antyelektrostatyczne

Nadruki na folii

folia termokurczliwa do pakowaniaJesteśmy renomowanym producentem folii i opakowań foliowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rękawy, półrękawy, taśmy oraz inne folie przemysłowe, których cennik ustalany jest w zależności od ilości tworzywa zużytego w produkcji.

Folia termokurczliwa do opakowań

Oferowana przez nas folia termokurczliwa służy do pakowania produktów m.in. w zgrzewki. Wykorzystuje się ją w zakładach przetwórstwa spożywczego, tj. w piekarniach, chłodniach czy w mleczarniach. Jest prosta w użyciu, wytrzymała i bezwonna oraz doskonale chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Jako renomowany producent zapewniamy najwyższą jakość naszych folii.

Oferujemy również możliwość wykonania nadruku na folii. Wzory wystarczy uzgodnić z nami w trakcie dokonywania zamówienia.

Taśma termokurczliwa

Znajdą Państwo u nas także taśmy termokurczliwe do owijania o szerokości sięgającej nawet 3100 mm. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie opakowanie towaru i solidne zabezpieczenie go na czas transportu. Taśma tego typu zapewnia perfekcyjną ochronę przed wilgocią i kurzem. Może być z powodzeniem wykorzystywana w branży spożywczej, a także w firmach budowlanych czy przemyśle chemicznym.

Charakteryzuje ją wysoka wydajność i niska cena. Folia termokurczliwa to idealna alternatywa dla pudeł kartonowych.

Rękaw termokurczliwy

Naszym klientom oferujemy folie przemysłowe w wielu wariantach. Znajdą Państwo u nas termokurczliwe rękawy foliowe o szerokości od 500 do 3100 mm z zakładkami/fałdami. Są one przeznaczone do pakowania towarów w większe pakiety przy pomocy zgrzewarek lub do opalania ręcznego.

Takie rozwiązanie jak rękaw termokurczliwy perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu i wielkości opakowania, kurcząc się i przylegając do ścian produktów. Możliwość nadruku sprawia zaś, że folia stanie się elementem identyfikacji wizualnej marki.

Folia półrękaw

W asortymencie naszej firmy znajduje się również folia termokurczliwa typu półrękaw o szerokości po rozłożeniu do 8000 mm. Posiada jedno przecięcie, które umożliwia rozłożenie produktu, podwajając jego szerokość. Pozwala na błyskawiczne pakowanie towarów o różnych gabarytach i kształtach.

To uniwersalne rozwiązanie dla firm z wielu branż. Półrękaw sprawdzi się wszędzie tam, gdzie rękaw czy taśma nie znajdują zastosowania.