Folia makroperforowana

Oferowana przez nas folia z makroperforacją znacznie przyspiesza tempo rozwoju uprawianych roślin. Tworzy warstwę ochronną przed szkodnikami i ptakami, zapewniając jednocześnie optymalny przepływ powietrza i wilgoci. Między glebą a folią perforowaną tworzy się odpowiedni mikroklimat. Będąc producentem, dbamy o wytrzymałość produktów, który w połączeniu z filtrem UV chroni pędy roślin przed przegrzaniem i zapewnia wytrzymałość folii na działanie promieni słonecznych.

Służy do okrywania młodych roślin, wpływając pozytywnie na ich rozwój. Folia makroperforowana jest wytrzymała i elastyczna, a dzięki zastosowanej perforacji niweluje różnicę temperatur pomiędzy dniem a nocą.

Folia z mikroperforacją

Jest to produkt, który chroni uprawiane warzywa i owoce przed przymrozkami i silnymi wiatrami. Folia perforowana ogrodnicza z mikroperforacją jest najczęściej wykorzystywana we wczesnym okresie wzrostu roślin. Utrzymuje wysoką temperaturę i gwarantuje dużo lepsze wykorzystanie zapasów wody. Poprawia kondycję sadzonek, jest ekologiczna i posiada filtr UV, który niweluje przenikanie nadmiernej ilości światła słonecznego.

Producent folii perforowanej

Jako producent folii perforowanej dbamy o to, by oferowane przez nas wyroby były wysokiej jakości i odpowiadały na wymagania klientów. Perforowane folie ogrodnicze są wytrzymałe i elastyczne, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów. Zwiększają plony przy jednoczesnej oszczędności w wykorzystaniu środków ochrony roślin. Staramy się cały czas ulepszać nasze produkty. Posiadamy folię HNF do upraw przyspieszonych z zastosowaniem autorskiej receptury. Jest ona bardzie wytrzymała, bezpieczniejsza oraz trwalsza od innych rozwiązań dostępnych na rynku.